Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Wielka wyprzedaż i 9 dni do przerwy…!

01.02.2015

Witajcie,

Trochę czasu mi zajęło, zanim zdecydowałam się na ten krok, lecz po 8 latach działalności Fiorello, kiedy mówiono, że 1 rok to już wielki sukces, mogę powiedzieć, że jestem gotowa na przerwę.

Tak więc za kilka dni nastąpi przerwa w nadawaniu paczek. Najprawdopodobniej do końca sierpnia. Mam nadzieję dobrze spędzić ten czas. Pomyśleć, podziałać, powitać na świecie siostrzyczkę Adasia i nacieszyć się rodziną. Mam jeszcze jeden plan, marzenie, proces już rozpoczęty, teraz trzeba tylko odwagi! Mam nadzieję znaleźć ją w sobie w najbliższym czasie. I wtedy będę wiedziała, że dałam z siebie naprawdę wszystko, że pokonałam jakąś moją wewnętrzna obawę, nieśmiałość.

Sama jestem ciekawa, jak sobie poradzę. W końcu 8 lat to kawał czasu. Wsiąknęłam w Green Gate’owy świat, zachwyciłam się skandynawskim wzornictwem i myślę, że pozostanie to we mnie na zawsze. Fajny czas. Jak sobie poradzę, nie rozpakowując nowej kolekcji… na pewno dam radę. Cieszę się, że pozostaje zaprzyjaźniony sklep, w którym chętnie nabędę wiosenne wzory.

Tymczasem dziękuję za Waszą przyjaźń! Za tyle lat wspólnych rozmów – telefonicznych, mailowych, a nawet tych, które przeniosły się dalej… do kawiarni.

Zapraszam Was na wyprzedaż ostatków. Działamy do 10 lutego! Na wszystkie produkty, nawet te przecenione mamy dodatkowy 10% rabat, co sprawia, że ceny produktów są… szalone! Kod rabatowy to: 867983

Ściskam, do zobaczenia i usłyszenia!

Ania

luty2015_01

home


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin