Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Zdjęcia konkursowe – część I

09.12.2011

Weronika, która napisała na naszym profilu na Facebooku, że wybór najładniejszego zdjęcia będzie trudny, bo wszystkie dekoracje są ładne, miała absolutną rację. Uwielbiam ten czas, gdy domy zaczynają być dekorowane na święta. Gdy wyciągamy kartony z ozdobami, które spokojnie leżały sobie cały rok, czekając, żeby ponownie nacieszyć nas swoim urokiem. Gdy myślę o świątecznych dekoracjach, przychodzą mi na myśl świerki przed domami udekorowane kolorowymi lampkami, pachnące pierniczki, jabłka, które pieką się, by nawleczone na niteczkę zawisnąć na choince, piękne wianki adwentowe, bombki, zawieszki… mmm można by wymieniać w nieskończoność.

W tym roku w domu pojawiło się kilka pudełek z bardzo starymi ozdobami świątecznymi od babci. Pamiętam, jak bardzo podobały mi się, gdy byłam bardzo mała. W tym roku wiele z nich ozdobi moją choinkę. Jedno jest pewne… będzie musiała być duża!

Zobaczcie pierwszą część ozdób świątecznych przesłanych na konkurs. Na zdjęcia czekamy nadal, więc jeśli tylko chcecie przyłączyć się do zabawy, prześlijcie Wasze dekoracje świąteczne na adres fiorello@fiorello.pl. Wyniki ogłosimy 15 grudnia!

Nati przesłała nam swoje piękne, własnoręcznie uszyte ozdoby.

_DSC0056

_DSC0082

_DSC0109

_DSC0127

_DSC0134

_DSC0139

DSC_0104

DSC_0108

Ela tegoroczny wieniec adwentowy. Uwielbiam świerkowe gałązki:-) Zawsze ich pełno u mnie na święta!

Zdjęcie0010

Zdjęcie0011

Ika kusi piękną dekoracją rodem ze Skandynawii:-)

SDC13946

Dziękuję Wam serdecznie! Miło wiedzieć, że i u Was już świątecznie! Czekamy na resztę! Nagroda też czeka:-)

Pozdrawiam piątkowo,

Miłego weekendu!


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin