Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Wiosenny konkurs!

19.04.2011

Nadszedł czas, aby ogłosić obiecane, kwietniowe niespodzianki! Fani Fiorello na Facebooku od wczoraj mają okazję bawić się z nami w “kubeczkową osobowość”. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się, co o Was mówi… Wasz kubek, zapraszam na naszą Facebookową stronę.

banner_fb_duzy

Ale to nie koniec niespodzianek! Jeśli zaglądacie na Fiorello, wiecie z pewnością o naszych ofertach tygodnia! Znajdziecie w nich co poniedziałek produkt w mocno obniżonych cenach. W zeszłym tygodniu pojawiły się obrusy, w tym, proponuję śliczną, wiosenną filiżankę w kwiatki Claire Multi. Prawdziwa gratka dla miłośników kwiecistych wzorów!

Filiżanka Claire Multi marki GreenGate

Filiżanka Claire Multi marki GreenGate

A jeśli niespodzianek nie macie ciągle dość, zapraszam do wzięcia udziału w wiosennym konkursie fotograficznym “Wiosna po mojemu”. Jeśli chcecie podzielić się swoimi wiosennymi dekoracjami świątecznymi, pięknymi wnętrzami czy ulubionymi, pełnymi kwiatów zakątkami na balkonie, tarasie lub w ogródku, zróbcie zdjęcie i prześlijcie na adres fiorello@fiorello.pl do 8 maja. Autorzy 3 najciekawszych zdjęć zostaną obdarowani. A nagrodami będą.

Ręcznik kuchenny, który również może spełniać funkcję serwetki o pięknym, makowym motywie szwedzkiej marki Ekelund.

Miejsce I: Ręcznik kuchenny, który również może spełniać funkcję serwetki, o pięknym, makowym motywie szwedzkiej marki Ekelund.


Miejsce II: Ręcznik kuchenny, który również może spełniać funkcję serwetki o pięknym motywie w letnie nasturcje szwedzkiej marki Ekelund.

Miejsce II: Ręcznik kuchenny, który również może spełniać funkcję serwetki, o pięknym motywie w letnie nasturcje szwedzkiej marki Ekelund.

Miejsce III: Kolorowa serwetka do koszyczka na pieczywo Asta Pink z najnowszej kolekcji marki GreenGate.

Miejsce III: Kolorowa serwetka do koszyczka na pieczywo Asta Pink z najnowszej kolekcji marki GreenGate.

Serdecznie zapraszam do zabawy!


Komentarze: 2 do “Wiosenny konkurs!”

 1. Mirelka
  24.04.2011, 18:24

  no to musze się spręzyć i wykobinować jakieś zdjęcie :) :):)
  Oj piękne te wszystkie rzeczy, jak zawsze zachwycają buziaki i wszystkiego NAJ !!!!!!:)


 2. Ania
  25.04.2011, 21:38

  Mirelko,

  Koniecznie się sprężaj:-) W końcu nowy aparat zobowiązuje!


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin