Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Zbliżają się 3 latka…

04.04.2011

Wiosna to czas szczególny. I nie mam tu na myśli wyłącznie budzącej się do życia przyrody i słońca za oknem. To też wyjątkowy moment dla mnie. Trzy lata temu finalizowaliśmy projekt fiorello.pl, by 1 maja móc otworzyć sklep ze skandynawskimi produktami wyposażenia wnętrz. I choć prace trwały na długo wcześniej, to właśnie te ostatnie chwile, podszyte adrenaliną, zapamiętałam najlepiej. Dziś jestem dumna z faktu, że udało nam się wprowadzić markę GreenGate na polski rynek. Byłam ciekawa, czy produkty spodobają się, czy znajdą swoich wielbicieli. Jeśli chodzi o mnie, wpadłam jak śliwka w kompot! Od 3 lat czekam na każdy nowy katalog, by cieszyć się radosnymi kolorami.

Największą zaletą marki jest możliwość łączenia różnych wzorów. Groszki, paski, kwiatki to najczęściej pojawiające się motywy na tekstyliach i porcelanie. Zestawianie ich ze sobą to prawdziwa frajda, a efekt końcowy zależy tylko od naszej kreatywności. Poniżej jedna z propozycji.

GreenGate

GreenGate

W tym roku chciałabym uczcić 3 rocznicę i w związku z tym zaplanowałam kilka niespodzianek. Szczegóły już wkrótce! Miłośniczki i miłośnicy pięknych wnętrz – bądźcie czujni:-)


Komentarze: 2 do “Zbliżają się 3 latka…”

 1. ika
  05.04.2011, 06:54

  Aniu to już 3 lata!! Nie wiedziałam :) gratuluję! oraz dalszych sukcesów życzę :) świat bez GreenGate byłby o wiele mniej kolorowy!
  z niecierpliwością czekam na niespodziewajki ;)
  Buziaki dla Was!


 2. Ania
  05.04.2011, 11:03

  Dziękuję bardzo! No i czekaj, czekaj na niespodziewajki, bo będzie ciekawie!


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin