Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Za miesiąc święta:-)

23.11.2010
Zimowa kolekcja GreenGate

Zimowa kolekcja GreenGate

Nie da się już dłużej ukrywać, że nadchodzi świąteczny czas. Za wcześnie powiedzą jedni, a inni, że w sam raz. Co roku czekam na te chwile i nie przeszkadza mi, że na ulicach pojawiają się kolorowe światełka, które tak miło nastrajają, gdy przez cały dzień szaro i buro, że na wystawach widać świąteczne dekoracje, że na innych blogach maszyny do szycia poszły w ruch i tworzą się piękne rzeczy z duszą. To ten miły aspekt przedświątecznej gorączki. O tym, że samochodów na drogach przybywa o jakieś 100%, a co za tym idzie, tłum ludzi w każdym miejscu też nie wspomnę. Taki czas i tyle.

U mnie w domu jakoś tak niepostrzeżenie przybywa czerwonych akcentów. Ostatnim z nich jest piękny obrus w czerwoną kratkę, który z pewnością ozdobi stół w święta. Nie mogłam go sobie odmówić. Tęsknię też za zapachem świeżego świerku w domu i choć co roku żal mi tych milionów choinek wycinanych przed świętami, to z niecierpliwością zerkam, czy już może na poznańskiej Starówce nie pojawiły się drzewka. Oj lubię ten czas!

Dziś kilka zdjęć w zdecydowanie zimowym nastroju. A już za kilka dni… nowe, zimowe produkty pojawią się na fiorello.pl! Zapraszam!

Zimowa kolekcja GreenGate

Zimowa kolekcja GreenGate

Czas na prezenty...

Czas na prezenty...


Komentarze: 6 do “Za miesiąc święta:-)”

 1. ika
  23.11.2010, 16:31

  No nareszcie Aniu się zlitowałaś nad nami ;)
  ja też bardzo lubie ten czas planowania i rozgardiaszu przedświątecznego, który co roku mam wrażenie zaczyna się coraz szybciej, a może to my tak gnamy?
  Uściski mocniachne :)


 2. Migdalowa
  23.11.2010, 20:41

  Aniu te kubki groszkowe ech….zakochalam sie na 100%


 3. Magimoc
  24.11.2010, 12:52

  Mam jedno pytanie. Czy te czerwone duże kubki w kropeczki oraz czerwona foremka do ciasta będą dostępne w sklepie internetowym, bo teraz ich nie widzę.
  Dziękuję i Pozdrawiam :-)


 4. Ania
  24.11.2010, 21:14

  Czerwona foremka będzie dostępna od jutra. Kubeczków na razie nie będzie, ale polecam mniejsze kubeczki o tym samym wzorze:
  http://www.fiorello.pl/marki/kubeczek-spot-red

  Pozdrawiam
  Ania


 5. Ania
  24.11.2010, 21:17

  Migdałko:-), jak miło, że się odezwałaś. Dawno Cię nie “słyszałam”. Pozdrawiam serdecznie.


 6. Mirelka
  27.11.2010, 20:48

  no kochana grochy kocham tak samo jak krateczkę :) pewnie tym drugim deseniem jeszcze nas uraczysz. Uwielbiam te Twoje urokliwe zdjęcia :) buziaki


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin