Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Lubię lubić jesień

21.10.2010
Gdy za oknem chłód...

Gdy za oknem chłód...

Gdziekolwiek jestem, słyszę narzekania na pogodę. Ja jestem wielką fanką jesieni i wiosny, lubię obserwować zmiany, a te widoczne są najwyraźniej właśnie podczas tych dwóch pór roku. Lubię otulać się ciepłym płaszczem, patrzeć na kolorowe liście tańczące na wietrze. Lubię kocyk, który zagościł na stałe na kanapie. Lubię naszą ławkę ogrodową, która jesienią zajmuje miejsce przy domowym stole. Lubię mój mały termos z ciepłą herbatą, który często jeździ ze mną w samochodzie. Nie mogę narzekać, kiedy za oknem chłód, a ja stoję przy ciepłym kaloryferze i patrzę na dywan kolorowych liści na tarasie. Lubię lubić jesień:-)

Dzisiejsze zdjęcia przedstawiają jesienno-zimową kolekcję GreenGate, którą znajdziecie na Fiorello.


Komentarze: 2 do “Lubię lubić jesień”

  1. nati
    25.10.2010, 11:25

    Mi się wydaje, że to kwestia podejścia właśnie jest. Niewielu ludzi ma sposób myślenia podobny do Ciebie – czyli wyszukiwanie tego co się lubi w sytuacji może mnie komfortowej (bo zimno, bo pada, bo mgła, bo źle), a przecież nagle jest kolorowo, można mieć blisko siebie ulubiony termos czy kocyk, zawsze jest jeden powód więcej do tego, żeby się do kogoś przytulić, jedna okazja więcej na spotkanie przy gorącej czekoladzie lub pysznie aromatycznej herbacie… :)


  2. kasia
    26.10.2010, 19:35

    Narzekanie na pogodę jest typowo polskie, w ogóle narzekanie jest ulubionym zajęciem Polaków. Sama ostatnio trochę sobie narzekam :) Ale jesień bardzo lubię!


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin