Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Porządki

10.09.2008

Jeśli jest jakaś czynność w domu, której nie lubi pewnie większość z nas, to są to z pewnością porządki. Specjalnie nie mówię “wszyscy” bo domyślam się, że są osoby, które znajdują w tym coś pozytywnego. Chyba trochę się do nich zaliczam. Oczywiście nie biegnę z pasją po odkurzacz i ścierkę do kurzu, ale uwielbiam być sama uporządkowana i dobrze zorganizowana, więc przestrzeń wokół siebie muszę mieć pod kontrolą. Ale ile to razy przekładam jedne dokumenty z kartonika do szuflady, z szuflady na biurko, na stół, do szafy i tak na okrągło. Na końcu zawsze ich szukam. W sobotę właśnie w przypływie akcji “ogarniania się” uznałam, że chyba wolę przeprowadzić się do mniejszego mieszkania, bo jeden wolny pokój to miejsce, w którym spokojnie leżakują sobie wszystkie rzeczy odłożone na później. Ale kiedy tak ciężko pozbyć mi się niektórych z nich … a to pamiątka, a to piękne wspomnienia, a może jeszcze się przyda …

Szukając ostatnio pomysłów na rozwiązanie tej sytuacji, znalazłam kilka ciekawych rozwiązań na stronie skonahem. Zobaczcie sami.

Podoba mi się przeszklona szafa z Ikei. Wszystko jest schowane, a jednak widać to, co chcemy widzieć. Ważne tylko, żeby zachować w niej porządek.

Półki to zawsze dobre rozwiązanie, aby zapełnić ścianę i pozbyć się nadmiaru rzeczy zajmujących cenne miejsce na biurku.

Zwykła, biała półka pełni również funkcję wieszaczka na torebki – coś, co bardzo by mi się przydało. Moje torebki wiszące na wieszaku lub stojące na szafce bardzo mnie denerwują. Ale w tej półce widzę jakiś pomysł.

Porządki na wesoło? Lubię to zestawienie kolorów. A pudełeczko na ołówki Green Gate sprawi, że nie będziesz już musiała szukać czegoś do pisania w całym domu … Skąd ja to znam? Ten kwiecisty wzór pudełka zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Przy okazji zobaczcie inne produkty Green Gate o tym samym wzorze w naszym sklepie.


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin