Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Nowości w sklepie fiorello.pl

19.08.2008

Prawie cały ostatni weekend spędziłam w domu. Pewnie większość ludzi zrobiła podobnie, zwłaszcza, że było bardzo wietrznie i jeszcze bardziej deszczowo. Szczerze mówiąc wcale nie było mi z tym źle, bo zawsze staram się wyciągnąć plusy nawet z najbardziej smutnej pogody. Dlatego ciepły koc wyciągnięty z szafy i herbata z wiśniową konfiturą skutecznie umiliły mi czas.

Choć lato nas jeszcze nie opuszcza – i dobrze – to niewątpliwie poczułam już delikatny powiew jesieni. Ale ten miły, ciepły, który kojarzy mi się z dojrzałymi owocami, rumianymi jabłkami, słodkimi jak miód gruszkami i śliwkami węgierkami. Pyszności!! Uwielbiam te smaki i kolory. I chyba nie tylko ja!

Podkładka pod talerz lub serwetka na mały stolik – wymiary: 35×48cm, tkanina: 100% bawełna.

Jeśli i wy stęskniliście się choć trochę za tymi smakami, jestem pewna, że spodobają się wam nasze nowe serwetki i podkładki kuchenne z kolekcji Apples and Pears – jabłka i gruszki.

Serwetka – wymiary: 47×47cm, tkanina 100% bawełna.

Przy okazji wspomnę trochę o wykonaniu samego produktu. Firma Ekelund i tym razem stawia na doskonałą jakość proponując nam tkane produkty. Motywy, które widzicie na serwetkach, obrusach, bieżnikach nie są nadrukiem. Każdy produkt to efekt doskonale opracowanej metody tkania a bogate wzornictwo zawdzięczamy studio projektowemu Ekelund.

Obrus – wymiary: 145×210cm, tkanina: 100% bawełna.

Jeśli macie jakieś pytania lub opinie, napiszcie mi o nich. Chętnie poznam wasze zdanie na temat jabłkowo – gruszkowej kolekcji.


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin