Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Villa Natura

09.06.2008

Stare domy i dworki wzbudzają we mnie wiele pozytywnych emocji. Czuć wokół nich aurę tajemniczości, historii i więzów rodzinnych. Otoczone starymi drzewami, które były cichym świadkiem przemijających pokoleń sprawiają wrażenie dostojności i elegancji.

Kilka dni temu miałam okazję gościć w jednym z nich, a dokładniej we wspaniałym dworku Villa Natura w południowej Wielkopolsce. Obecni właściciele odnowili zbudowany w 1909 roku secesyjny dworek o charakterze willi podmiejskiej, a na terenie posiadłości stworzyli kompleks wypoczynkowo-szkoleniowy, w skład którego wchodzą: hotel, restauracja, sala biesiadna, konferencyjna i bankietowa, korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i stadnina koni. Właścicielka dba o najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu każde wnętrze jest urządzone ze smakiem i wyczuciem.

Villa Natura położona jest nad jeziorem Dolskie Wielkie, w otoczeniu lasów i w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Miranowo. Można tam pojeździć konno lub bryczką, spacerować w pobliskim lesie, grać w piłkę nożną, w tenisa lub opalać się na pięknej plaży nad jeziorem. A po tylu atrakcjach warto posilić się w przytulnej restauracji, w której szef kuchni oczaruje Cię wspaniałymi potrawami i deserami.

Więcej szczegółów na stronie internetowej www.villanatura.pl

A już wkrótce … będzie można znaleźć w Villa Natura nasze produkty.


Komentarze: 3 do “Villa Natura”

 1. Maria
  12.06.2008, 10:19

  Pięknie to wszystko się komponuje. Poważnie się zastanawiam nad wzbogaceniem swojego ogródka o takie drobiazgi.


 2. Ola
  13.06.2008, 09:23

  Ten zielony komplecik jest cudowny !!!!


 3. Maciej i Danka
  13.06.2008, 13:27

  Byliśmy tam w zeszłym tygodniu magiczne miejsce. W połowie lipca będziemy odwiedzać te regiony ponownie może już wasze produkty tam będą. Zobaczymy jak to się prezentuje na żywo.


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin