Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Alicja w krainie czarów …

02.06.2008

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że z początkiem czerwca do fiorello.pl dołączyła Pani Alicja Koszczoł. Jest to osoba niezwykła, o ogromnym talencie krawieckim. W jej dłoniach wszystko staje się dziełem sztuki. Skrawki materiałów, kawałeczki wstążek, sznurki i koraliki, a także stare sfilcowane swetry muśnięte dłonią Pani Alicji nabierają cudownego uroku i natychmiast stają się obiektem pożądania wielu kobiet.

Pamiętam, jak mnie zaczarowała, gdy się pierwszy raz spotkałyśmy. Rozmawiałyśmy w jej pracowni, siedząc na sofie zatopionej wśród poduszek o niesamowitych wzorach i rozmiarach. Absolutnie nie mogłam się wtedy skupić na rozmowie. Wzrok cały czas uciekał mi na boki, a chęć wtulenia się w miękkość poduch była ogromna.

W naszym sklepie prezentujemy poduszki z kolekcji Milton. Eleganckie poduszki, które nadadzą niepowtarzalny charakter twojej sofie i wnętrzu. Każda z nich posiada element dekoracyjny, jak koraliki, zawieszki, wstążeczki czy pomponiki. Ciekawe wzory i kolory oraz dopracowane do perfekcji szczegóły z pewnością zrobią wrażenie nie tylko na Tobie, ale również na Twoich gościach.

Zapraszam do obejrzenia wzorów w naszym sklepie www.fiorello.pl!


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin