Blog Fiorello
Sklep fiorello.pl

Kamyki w ogrodzie

30.05.2008

Jeszcze trochę i skończy się maj. Mój ulubiony czas. Duża część mojej rodziny ma w tym miesiącu urodziny lub imieniny. Odkąd pamiętam zawsze było wesoło, dużo się działo, no i kwitną bzy. Właściwie przekwitły, ale przed chwilą wyszłam jeszcze w piżamie na ogród i zauważyłam, że zaczynają kwitnąć naparstnice. Ślicznie wyglądają. Poczłapałam do sypialni i znowu otaczają mnie kwiaty; pościel w łączkę, fiołki na parapecie, torba na krześle … faaaajnie tu!

Z pokoju obok dociera odgłos gwizdka, krzyki, pogwizdywania … wiecie już, co mam na myśli? Tak, tak mecz. Drużyna X gra z drużyną Y, a Tomek jest taki szczęśliwy. Dziś stwierdziłam, że jest z pewnością w czołówce kibiców pod względem systematyczności w przygotowaniach do Mistrzostw Europy. Cały czas kręci się w pobliżu telewizora, sprawdza, podłącza, odłącza, przekręca, jedzie do sklepu, kupuje, znowu przekręca, ustawia. A wszystko po to, żeby “złapać” Polsat, na którym będą mecze. Od dzisiaj jednak jest już spokojniejszy. Kręcenie, odłączanie, ustawianie w końcu się opłaciło! Moim zadaniem było dzisiaj patrzenie w telewizor, podczas gdy T. skakał po dachu i okręcał antenę. Umówiliśmy się, że będę krzyczeć, jaki jest obraz.

Ja: Fatalnie!!!

T: Jak? Normalnie?

Było komicznie, nawet sąsiad się uśmiał.

Zanim zasnę na łączce, chciałam wam jeszcze pokazać ciekawe ogródki, uspokajają i fascynują, stwarzają wrażenie ładu i porządku. Lubię rozsypane kamyki, są świetną alternatywą dla płyt i chodniczków. Jest w nich coś przyciągającego uwagę, zwłaszcza w zestawieniu z niewyszukanymi roślinami.

www.dominomag.com

Bagno Vignoni, Toskania

Bagno Vignoni, Toskania

Rapale, Toskania


Skomentuj


Spam Protection by WP-SpamFree Plugin